zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POS & Software

System POS dla restauracji

Postaw na kompleksowe rozwiązania POS! Proponujemy systemy POS oraz dedykowane dla nich programy. Razem znaszą ofertą dajemy możliwość skompletowania pełnego rozwiązania dla gastronomii, dla hoteli, a także wielu innychobiektów. Systemy POS (Point of Sale) są połączeniem konkretnych urządzeń i systemów komputerowych, co składa sięna komfortowe stanowisko obsługowe. Pozwalają na rejestrowanie podstawowych danych, tj. lokalizacja przeprowadzonejtransakcji, sposób płatności, nazwa klienta, rodzaj i nazwa produktu, cena, VAT. Do zarejestrowania tych informacji wykorzystywane są najczęściej drukarki fiskalne, ale powszechnie stosuje się także skanery kodów kreskowych, czytnikikart magnetycznych lub kombinacje wielu urządzeń.

 

Zastosowanie

Proponujemy rozwiązania POS tj. systemy gastronomiczne, obejmujące sprzęt i oprogramowanie dla restauracji, jak teżinnych podmiotów z branży gastronomicznej. Nasza oferta znajduje również zastosowanie w hotelach, w księgarniach, atakże wszędzie tam, gdzie konieczne jest rejestrowanie masowej sprzedaży usług lub produktów. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu stanowisku obsługowemu, zintegrowanemu z pracą całego działu oraz firmy można zyskać lepszy obieg informacji, co bardzo korzystnie wpływa na środowisko wewnętrzne pracowników, jak też na pozytywny odbiórwśród Klientów. Ponadto wiele czynności zostaje w ten sposób zautomatyzowanych, a firma pozostaje w posiadaniuistotnych danych z przeprowadzonych transakcji.

 

Wyposażenie

Na stanowisko POS składają się elementy sprzętowe oraz oprogramowanie. Do urządzeń, które chętnie wykorzystywanesą w gastronomii, czy w hotelach zalicza się terminale dotykowe lub komputery z ekranem dotykowym, drukarki fiskalne,a w restauracjach można spotkać drukarki zamówień. Równie istotne znaczenie – obok zaplecza sprzętowego – ma zaopatrzenie urządzeń w odpowiednie oprogramowanie dla restauracji, dla hotelu lub innego specjalistycznegorozwiązania. Chętnie pomożemy przy doborze odpowiednich komponentów sprzętowych, jak i programu tak, aby zagwarantować jak najbardziej kompleksowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb zestaw.


Korzyści

Sprzęt i programy POS dla gastronomii, dla hoteli, a także dla innych podmiotów, oferujących usługi sprzedażowe, zapewniają wiele korzyści. Do najważniejszych należą:

- prosta, intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs,- nadzór na pracą zespołu oraz transakcjami,

- płynny obieg informacji,

- lepsza obsługa Klientów,

- budowanie profesjonalnego, pozytywnego wizerunku,

- informatyzacja przedsiębiorstwa.