zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cennik usług z programem lojalnościowym "Co rok to taniej" - MP System Warszawa

Już od 20 lat oferujemy niezawodny serwis. Od 1 września 2012 na zakupioną u nas kasę otrzymasz dożywotnią gwarancję oraz pakiet bezpłatnych usług. Z naszą pomocą uzyskasz zwrot z Urzędu Skarbowego w wysokosci 90% wydanej kwoty - maksymalna wysokość ulgi to 700 zł. - (Ustawa z dn. 7 listopada 2008). Wyposażysz swój sklep w wagę, czytnik, szufladę oraz terminal płatniczy. Nasi klienci objęci są wyjątkowym programem lojalnościowym "Co rok to taniej", który gwarantuje, że rabat będzie rósł wraz z upływem czasu oraz proporcjonalnie do liczby jednocześnie pracujących urządzeń.

 

  ----------------------------------------------------------------------    OPŁATA  ZA DOJAZD    --------------------------------------------------- 
    5 zł. - dojazd do klienta  na terenie warszawskiego Powiśla, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa
  15 zł. - dojazd do klienta na terenie dzielnicy Warszawa Śródmieście, Komorowa, Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Międzyborowa
  35 zł. - dojazd do klienta na pozostałym obszarze w promieniu 30 km od  każdego z oddziałów
   
  ----------------------------------------------------------------------    OPŁATA SERWISOWA    ------------------------------------------------- 
 

  20 zł. - miesięczna opłata serwisowa (pobierana "z dołu" za miniony rok przy okazji wykonywania przeglądu)

 

Opłata ta nie jest obowiązkowa. Jest to ryczałt za wymienione niżej czynności, które dodatkowo otrzymują klienci rozliczający się tą metodą. 

 

 • pierwszeństwo w realizacji zlecenia serwisowego przed nie korzystającymi z opłaty serwisowej
 • wieczną gwarancję
 • programowanie kodów PLU dostarczonych przez klienta w formie elektronicznej (*.xls, *.dbf)
 • zmiany nagłówka kasy z wpisem do książki serwisowej
 • przeglądy techniczne co 12 miesięcy
 • odczyt rozliczeniowy po zapełnieniu modułu fiskalnego lub przy likwidacji działalności
 • utylizację kasy z protokołem

 

  ------------------------------    PEŁEN CENNIK DLA KLIENTÓW NIE KORZYSTAJĄCYCH Z OPŁATY SERWISOWEJ    ---------- 

 

200 zł. - przegląd techniczny (ustawowo obowiązkowy co 24 miesiace)
  100 zł. - godzina pracy serwisanta
  
150 zł. - godzina pracy serwisanta wykonującego czynności, których konieczność narzucają przepisy u wszystkich podatników w jednym terminie (np. programowanie stawki VAT w nowym roku)
   300 zł. - odczyt kasy fiskalnej w Urzędzie Skarbowym 
     50 zł. - utylizacja kasy z protokołem zniszczenia
   100 zł. - opłata dodatkowa za podjęcie interwencji w sobotę oraz inne dni wolne od pracy
   
   -----------------------------------------------------------------    PROGRAM LOJALNOŚCIOWY    -------------------------------------------- 
    

Program lojalnościowy "Co rok to taniej":

 • 2% rabatu za każde urzadzenie fiskalne serwisowane przez nas
 • 1% rabatu za każdy miniony rok współpracy

Maksymalna wysokość rabatu to 50% na uslugi oraz 10% na zakup nowych urządzeń fiskalnych.

 

Przykład:

Pan Kowalski ma 3 kasy i współpracuje z nami od 1999 roku. W roku 2013 od wyżej wymienionych cen będzie otrzymywał 20% rabatu (14 lat x 1% + 3 kasy x 2%) niezależnie od tego czy wybierze opłatę serwisową czy pełen cennik. W kolejnych latach rabat będzie wzrastał co rok o 1%, a przy zakupie otwarciu kolejnego sklepu wzrośnie o 2%.

 

   
 
 1. Powyższy cennik obowiązuje klientów, którzy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów, wykonują regularnie przegląd techniczny .
 2. Powyższe ceny są kwotami netto (bez VAT 23%)
 3. Domyślnym wariantem świadczenia usług serwisowych jest miesięczna opłata serwisowa. Klient może zrezygnować z tej formy rozliczania na rzecz pełnego cennika w dowolnym dniu użytkowania urządzenia lecz przed skorzystaniem po raz pierwszy z dowolnej darmowej usługi w ramach ryczałtu. Po tym fakcie nie ma juz możliwości powrotu do miesięcznej opłaty serwisowej.

     

 

 

 

  30 zł.