zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Drukarki fiskalne Innova

Jeśli szukasz nowoczesnego rozwiązania do swojego sklepu, wybierz oferowane przez nas drukarki fiskalne marki Innova. Są one wyposażone w innowacyjne technologie, które zapewniają sprawną i płynną pracę, a także wydajny mechanizm zmiany papieru.

 

Oferowane przez nas drukarki są kompatybilne z każdym komputerem, wyposażonym w łącze USB bądź RS232. Posiadają alfanumeryczny wyświetlacz LCD, który pozwala na pełną kontrolę nad urządzeniem. Charakteryzują się również zaawansowanymi technologicznie mechanizmami drukującymi, pozwalającymi na szybkie drukowanie.

 

Dodatkowo urządzenia Innova, w zależności od modelu, posiadają dodatkową ochronę przed zabrudzeniami oraz zalaniem. Jest to szczególnie ważne w przypadku restauracji czy barów. Zakładana w prosty sposób osłona z tworzywa sztucznego pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie

 

2890 zł
Innova DF-1 APS
Innova DF-1 APS
Urządzenie z najszybszym (72 l/sek.) mechanizmem drukującym. Najwyższa wydajność i trwałość w cenie równej produktom konkurencyjnym.
szczegóły