zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kasy fiskalne Posnet

Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku rozwiązań sprzedażowych sprawia, że kasy fiskalne Posnet wyróżnia niezawodność i wygodna obsługa. Producent ten stosuje w swoich drukarkach nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i przywiązuje dużą wagę do wytrzymałości oraz nowoczesnego wyglądu produktów.

Dostępne w sprzedaży kasy fiskalne Posnet różnią się liczbą znaków, które mieszczą się na wyświetlaczu (od 16 do 40), liczbą klawiszy, szybkością drukowania paragonów, formami możliwych płatności, a także rodzajem komunikacji z komputerem (przewodowe USB bądź bezprzewodowe GPRS lub WiFi).

Polecamy szczególnie produkty z linii Thermal, które są flagową propozycją tej firmy. Oferujemy również model połączony z elektroniczną wagą, który znajdzie zastosowanie w warzywniakach i sklepach sprzedających produkty na wagę.

1249 zł
Posnet Ergo
Posnet Ergo
Sam zaprojektuj sobie kasę wg własnych potrzeb. Modułowa konstrukcja to ogromna zaleta. Dziś możesz kupić wersję tańszą, a doposażyć ją gdy Twój biznes rozkwitnie.
szczegóły
1699 zł
Posnet Revo
Posnet Revo
Posnet Revo to rewolucja w kasach fiskalnych. Jeszcze nigdy kasa tak mała nie oferowała tak wiele. Wyjątkowo ergonomiczne i tanie rozwiązanie dla sklepów korzystających z wagi.
szczegóły
1299 zł
Posnet Mobile HS EJ
Posnet Mobile HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
szczegóły
2399 zł
Posnet Neo XL EJ
Posnet Neo XL EJ
Elektroniczna kopia paragonów i duża bazą towarową do 60.000 PLU. Port Ethernet pozwala na odczyt kopii elektronicznej oraz zdalną komunikację z programem magazynowym i systemem monitoringu.
szczegóły
1799 zł
Posnet Neo EJ
Posnet Neo EJ
Neo doskonale nadaje się do punktów o dużym natężeniu ruchu. Kasa dostępna w czterech wersjach różniących się wyświetlaczami i liczbą kodów. Dostępna z kopią elektroniczną lub tradycyj...
szczegóły
999 zł
Posnet Bingo EU
Posnet Bingo EU
Bingo z kopią papierową to jedna z najbardziej znanych kas w Polsce. Jej sukces zdecydował, że po kilku latach produkcji, w tej samej obudowie wykonano kasę z kopią elektroniczną.
szczegóły
1299 zł
Posnet Bingo HS EJ
Posnet Bingo HS EJ
Najnowsza wersja znanej kasy Bingo, wyposażona w szybki mechanizm drukujący i kopię elektroniczną. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i 40 znaki opisu towaru to podstawowe atuty nowej kasy.
szczegóły
1399 zł
Posnet Bingo XL
Posnet Bingo XL
Najnowsze urządzenie z Posnetu, czyli najnowsze rozwiązania oraz funkcjonalność odpowiadająca nowym przepisom. Komunikacja przez modem GPRS, 40 znaków w nazwie towaru oraz NIP nabywcy na paragon...
szczegóły